iauj
26 اسفند 1401 - 10:40

شکوری: اصفهان یکی از قطب‌های فوتبال کشور است

سرپرست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با تمجید از میزبانی اصفهان در برگزاری کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا گفت: اصفهان یکی از قطب‌های فوتبال به شمار می‌رود و میزبان خوبی برای برگزاری کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، ابراهیم شکوری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تمجید از میزبانی اصفهان در برگزاری دوره مربیگری سطح A آسیا، اظهار داشت: کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا بعد از دوازده سال در اصفهان برگزار شد و خوشبختانه سطح کلاس بسیار مطلوب بود و بازیکنان ملی و مربیانی که در طول سالیان گذشته مشغول به‌کار بودند در این دوره حضور داشتند.

وی افزود: طبق گفته‌های مدرس فدراسیون کلاس کیفیت بسیار خوبی داشته است و با توجه به سیاست‌های فدراسیون فوتبال و کمیته آموزش ما به دنبال ارتقا کیفیت کلاس‌ها هستیم. اصفهان یکی از قطب‌های فوتبال به شمار می‌رود و میزبان خوبی برای برگزاری کلاس‌های مربیگری سطح A آسیا بود.

سرپرست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال اضافه کرد: ما به دنبال آن هستیم که در آینده نیز کلاس‌های باکیفیتی را برگزار کنیم، بر همین اساس قصد داریم از کمیت کلاس‌ها کم کرده و به سمت کیفی‌سازی آنها برویم و این چند کلاسی که در پایان سال برگزار شد، این شرایط را داشت.

وی یادآور شد: این دوره از کلاس با حضور 24 نفر برگزار شد و همان طور که به مربیان حاضر در این کلاس نیز گفتم، حضور در این دوره لازم است، اما کافی نیست و مربیان باید به دنبال یادگیری فوتبال روز دنیا باشند و هر روز مطالب روز جهان را استخراج کرده و به علم روز دنیا مسلط باشند.

انتهای پیام/170/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1097198