iauj
21 آذر 1401 - 13:43

دستگیری ۱۱ نفر از عاملان سنگ پرانی به خودروها در گلستان

گرگان- فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری ۱۱ نفر از عاملان سنگ پرانی به خودروها در محورهای مواصلاتی شرق استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدسعید فاضل دادگر ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس، مبنی بر سنگ پرانی به خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی کمربندی شهرستان علی آبادکتول و محور گالیکش به جنگل گلستان و ایجاد خسارت به اموال مردم، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان های علی آبادکتول و گالیکش قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه محورهای استان گلستان به لحاظ تردد خودروهای سبک و سنگین از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی ماموران انتظامی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی، پنج نفر از عاملان سنگ پرانی در شهرستان علی آبادکتول و تعداد ۶ نفر هم در شهرستان گالیکش که اقدام به سنگ پرانی به سمت خودروهای عبوری در این محورها می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده متهمان از اعمال خود ابراز پشیمانی کردند، بیان کرد: متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فاضل دادگر بیان کرد: برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان امنیت مردم در دستورکار پلیس قرار دارد و برابر قانون با آنان قاطعانه برخورد می کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 906161